Asistent Marketing

CREDIT TEAM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- implementeaza strategia de marketing si publicitate a companiei, strategie intocmita de managerul de dezvoltare
- urmareste si propune managerului de dezvoltare calendarul de evenimente la care compania poate participa (targuri, prezentari, expozitii)
- raspunde de buna participare la evenimentele agreate de companie, evenimente coordonate de managerul de dezvoltare
- se implica in organizarea diferitelor intruniri, reuniuni, evenimente, team buildinguri in care compania este implicata
- realizeaza elaborarea profesionala a materialelor promotionale ale companiei (brosuri, mape de prezentare) si le da spre aprobare managerului de dezvoltare
- identifica parteneri media (reviste de specialitate, ziare, radio, televiziune) pentru stabilirea unor parteneriate

CERINTE

- studii superioare
- experienta in domeniu minim 6 luni
- temeinice cunostinte de operare PC
- cunoasterea limbii engleze

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- telefon de serviciu
- posibilitatea unei cariere pe termen lung

Credit Team este o companie de consultanta ce ofera solutii rapide de finantare, atat persoanelor fizice cat si persoanelor juridice. Suntem in plin proces de extindere si ne-am facut remarcati prin prestarea unor servicii de calitate orientate catre necesitatile clientilor. Ne diferentiaza promptitudinea si profesionalismul cu care venim in intampinarea nevoilor, din ce in ce mai diversificate, din domeniul bancar. Succesul este partenerul nostru fidel. Asteptam sa ni te alaturi!