ASISTENT MARKETING

Gelu Trading Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

Invata mixul de marketing al firmei.locul si pozitia sa in piata de profil.
Ajuta in munca sa responsabilul de marketing senior in toate activitatile pe care acesta le efectueaza.(marketing pe toate caile si mijloacele ,marketing online ,site si blog,crearea de materiale tiparite ,analize de tot felul,pregatirea de vanzare a produselor noi,targuri si expozitii,etc)

Din anul 2021 activitatea firmei se va muta la iesire din Bucuresti in localitatea Bragadiru ,in doua cladiri protejate electromagnetic ,cu spatii verzi interioare si exterioare.

CERINTE

Abolventi facultati economice marketing sau alte facultati economice de stat(si inginerie economic) care doresc sa performeze in marketing.
Cunostinte teoretice de baza cu apetenta pentru up-gradarea lor la realitatile curente.
Cunostine operare pc (word.excel,programe editare,etc) necesare in activitatea de marketing.
Persoane comunicative emapatice capabile sa inteleaga procesele de vanzare si clientii ,sa invete produsele si piata.
Conducere categoria B.
Limba engleza scris/vorbit nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

Salariu negociabil in raport cu competentele si performanta si posibilitatea de crestere.
Posibilitate de avansare.
Bonuri de masa.
Cursuri de pregatire.
Posibilitatea de a invata de la persoane competente cu performante in domeniu.

Comerciant accesorii si feronerie mobila, suprafete decorative cu o vechime de peste 20 ani de activitate
Promoveaza un mix de produse de calitate ridicata si design european.
Distribuitor autorizat Blum,Hettich,Egger.