Asistent Marketing

Skiff Production SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ai calitati de LIDER dar nu ti se ofera sansa sa le demonstrezi?

Ai acum o sansa UNICA!!! CUM??

Participa la un proiect irepetabil in Romania de modernizare a sistemului public de pensii, demonstreaza-ti competenta, dezvolta-ti abilitatile si … castiga multi bani din asta!!!

NU UITA: IN ACEST BUSINESS TIMPUL ESTE SINGURA RESURSA LIMITATA!!!

CERINTE

VREI sa CASTIGI o suma considerabila de bani intr-un termen FOARTE scurt?
VREI sa CASTIGI acesti bani chiar in orasul tau natal, fara a fi necesar sa stai pe vara in Bucuresti?
VREI sa iti treci in CV o activitate care iti va fi de mare folos in viitoarea ta cariera?

Daca ai raspuns afirmativ la cel putin doua din aceste intrebari atunci esti exact ceea ce cautam!

BENEFICII OFERITE

Ce vei castiga din aceasta experienta?
-Training si certificare gratuita intr-un domeniu de viitor (brokeraj in asigurari);
-Experienta in vanzari si in lucrul cu clientii, care este atat de solicitata de angajatori;
-Ai sansa sa iti dezvolti abilitatile intr-un mod practic si placut;
-Multi bani, cuantumul lor depinzand doar de tine.

De ce sa ne alegi pe noi?
-Pentru ca noi suntem singura firma de pe piata romaneasca care colaboreaza direct cu primul broker de asigurari autorizat din Romania, membru al SALVE Group International;
-Pentru ca, daca esti student, iti putem oferi un loc de practica sau sansa devzoltarii carierei alaturi de noi in domeniul financiar sau cel al consultantei de afaceri;
-Pentru ca, daca esti deja angajat, ai sansa sa castigi multi bani suplimentar, si sa iti dezvolti aptitudinile intr-un nou domeniu!

Intermediere de credite, brocheraj financiar si consultanta de afaceri