ASISTENT MARKETING

ALFA PLAN CONSTRUCT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Intocmirea de studii si rapoarte de piata specifice domeniului de activitate;
-Cunoasterea si informarea constanta asupra evolutiei domeniului in care activeaza compania;
-Evaluarea si analiza pietei pentru identificarea tendintelor si a nevoilor;
-Initierea si coordonarea cercetarilor de piata pentru a realiza profilul celor mai importanti clienti;
-Monitorizarea activitatii competitorilor si buna cunoastere a produselor acestora;
-Dezvoltarea unor noi produse;
-Realizarea raporturilor destinate directorului general si oferirea de consultanta in luarea deciziilor specifice domeniului de activitate al organizatiei.
-Respectarea termenelor de executie a proiectelor aflate in derulare;

CERINTE

-experienta intr-o pozitie similara;
-persoana cu o mare capacitate de organizare si planificare;
-excelente abilitati de comunicare si negociere, de lucru in echipa;
-competent, consecvent, perseverent, hotarat si determinat;
-foarte buna cunoastere a limbii engleze (scris si vorbit);
-foarte bune cunostinte in operarea PC;
-permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de dezvoltare imobiliara