ASISTENT MARKETING

Midal

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura asistenta in elaborarea si executia strategiei de marketing
Participa la realizarea materialelor si campaniilor de promovare si comunicare
Participa la realizarea materialelor si studiilor de marketing
Se implica in organizarea evenimentelor de marketing
Promoveaza serviciile oferite de companie
Raporteaza activitatile desfasurate si propune masuri pentru imbunatatirea serviciilor

CERINTE

Studii superioare
Foarte bune abilitati de comunicare
Capacitate de a lucra fara supervizare continua
Flexibilitate, dinamism, crativitate si spirit de echipa
Limba engleza- nivel avansat
Cunostinte PC(pachetul MS Office, aplicatii web)
Experienta relevanta pe o pozitie similara

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.Bonusuri in functie de performante.Telefon mobil.Program de lucru:8h/zi.

MIDAL Group companie prezenta de peste 12 ani in piata romaneasca de frig industrial, si-a consolidat o pozitie puternica in distributia de echipamente si instalatii frigorifice pentru procesatori, dotari complete pentru comercianti de produse alimentare, retele de magazine, supermarket-uri si hipermarket-uri.