Asistent marketing

Mhmedia Solution srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- elaboreaza strategia de marketing a companiei
- implementeaza programul de promovare al firmei
- stabileste parteneriate media pentru promovarea evenimentelor companiei
- redacteaza corespondenta in limba engleza cu firmele de profil din strainatate
- scrie articolele pentru revista companiei pe teme de marketing, comunicare si creativitate

CERINTE

- absolvent Facultate de marketing si comunicare sau jurnalism
- cunoasterea limbii engleze
- experienta in marketing, publicitate
- cunostinte operare PC
- persoana dinamica, cu abilitati de comunicare, spirit de initiativa, optimista, nefumatoare
Trimiteti CV cu mentiunea postului pentru care ati optat si motivatia de a ocupa acest post

BENEFICII OFERITE

-salariu de baza
-bonusuri

servicii de marketing direct: elaborare planuri de marketing, inchiriere/vanzare baze de date; direct mailing, emailing, dropmailing, sampling, call center, organizare evenimente