Asistent marketing

SGM Recrutare si selectie

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Promovarea imaginii companiei in diverse medii;
- Concepere materiale promotionale;
- Organizarea de evenimente;
- Consultatea cu echipa de vanzari in vederea gasirii celor mai potrivite materiale de promovare.

CERINTE

Cerinte profesionale:
- Experienta similara minim 2 ani;
- Studii superioare in marketing
- Cunostinte office – nivel avansat;
- Scriere corecta in limba romana.
Profil personal:
- Abilitati foarte bune de comunicare verbala si nonverbala;
- Creativ si cu initiative;
- Capabil sa se organizeze singur si sa isi urmareasca obiectivele independent de motivarile superiorului ierarhic;
- Respectuos si cu bun simt;
- Interesat permanent de propria dezvoltare personala si profesionala

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Veti avea accesul intr-o echipa stabila, cu oameni care isi vad de treaba lor si de un management care iti lasa loc de creativitate si libertate de decizie;
- Acces la pregatire profesionala;
- Suport din partea managementului pentru orice aveti nevoie ca sa va desfasurati activitatea in conditii optime.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare