Asistent managerial

RAM INFO SERV SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:
-promovarea si comercializarea produsele si serviciilor, in conformitate cu standardele si politicile companiei;
-planificarea activitatii de vanzare si intocmirea rapoartelor de activitate zilnice/lunare;
-prospectarea incontinua a pietei tinta, in vederea identificarii de noi clienti, creearea si dezvoltarea relatiilor profesionale cu acestia;
-efectuarea unor studii de piata pentru identificarea si analizarea concurentei;
Cerinte:

CERINTE

-absolvent/in curs studii superioare (preferabil in domeniul comercial);
-cunostinte operare PC + Microsoft Office;
-experienta in vanzari prezinta un avantaj
-o scrisoare de recomandare din partea unui alt angajator pentru care ati lucrat este foarte utila si binevenita;
-abilitati de comunicare si negociere;
-perseverenta si dorinta de a acumula noi cunostinte;
-disponibilitate pentru program de lucru prelungit;
-avem nevoie de persoane dinamice capabile in a lua decizii;
-cunostiinte de limba engleza,franceza si/sau italiana
-disponibilitate pentru deplasari

BENEFICII OFERITE

-salariu atractiv in functie de experienta,posibilitate de lucru in strainatate

RAM-INFO SERV S.R.L. - FURNIZOR DE FORMARE PROFESIONALA, autorizat de Min.Muncii, Ministerul Educatiei si CNFPA sa organizeze cursuri de perfectionare la specializarile:
*OPERATOR CALCULATOR ELECTRONIC SI RETELE
*ASISTENT MANAGER
*SECRETARIAT COMPUTERIZAT
*AGENT IMOBILIAR(BROKER IMOBILIAR)
*BROKER IN ASIGURARI
*LIMBA ENGLEZA
*MANAGEMENTUL DESEURILOR
*MANAGER RESURSE UMANE
*INSPECTOR SSM