Asistent manager zonal punct de lucru Bucuresti

S.C. Secpral Pro Instalatii S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asista managerul zonal si stabileste prioritatile zilnice impreuna cu acesta;
- asigura suport tehnic si material pentru diversi parteneri si clienti;
- intocmeste diverse rapoarte legate de activitatea punctului de lucru;
- coordoneaza si verifica respectarea procedurilor/normativelor ISCIR la p.l. Bucuresti;
- realizeaza informari, scolarizari si prezentari tehnice pentru angajati si pentru colaboratorii din zona de sud, referitor la produsele noi;
- analizeaza stocurile de marfa (piese de schimb), eventualele comenzi nelivrate ale clientilor, in baza carora intocmeste necesarul de marfa;
- actualizeza permanent baza de date privind vanzarea, PIF, etc. a diverselor echipamente;
- asigura corespondenta cu diversi parteneri/clienti, asista la negocierea diferitelor contracte

CERINTE

- Studii superioare tehnice finalizate;
- Capacitate de analiza, planificare ?i control;
- Promptitudine in luarea deciziilor, stabil, responsabil, eficient;
- Abilitati foarte bune de comunicare;
- Cunoasterea foarte buna a pachetului Microsoft Office si WinMentor;
- Limba engleza la nivel avansat;
- Limba maghiara constituie avantaj;
- Disponibilitatea de a lucra in firma, dupa absolvirea perioadei de proba, minim 3 ani.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant (400 Euro net pentru primele 3 luni, dupa care urmeaza renegocierea salariului in functie de realizari )
- Mediu de lucru profesionist;
- Instruire periodica de specialitate;
- Contract de munca, telefon mobil, bonusuri in functie de realizari

Importator si distribuitor de materiale pentru instalatii si echipamente termice
Locatie: Bucuresti - Autostrada, Zona Cefin