Asistent Manager (vorbitor de limba germana)

Best Corporate Labour Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizarea intalnirilor si calatoriilor de afaceri ale directorului general;
- Organizarea sedintelor si conferintelor;
- Pregatirea, verificarea, generarea diverselor rapoarte interne la solicitarea directorului general;
- Elaborarea si administrarea corespondentei atat interne cat si externe;
- Arhivarea documentelor specifice.

CERINTE

- Cunoasterea limbii germane la nivel avansat - obligatoriu
- Studii superioare finalizate;
- Cunostinte MS Office (Visio, Excel, Word, Powerpoint);
- Persoana flexibila si rezistenta la stres;
- Persoana responsabila si independenta;
- Aptitudini organizatorice, proactivitate;
- Bune abilitati de comunicare;
- Capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp;
- Atentie la detalii.

BENEFICII OFERITE

- Perspectiva unei cariere intr-o companie multinationala de succes;
- Colaborarea cu o echipa dinamica, motivata;
- Mediu de lucru modern;
- Pachet salarial atractiv.

We are a small friendly company with a personal approach to recruitment. We endeavor to treat all of our candidates how we ourselves would wish to be treated and we make every effort not to waste your time or make any false promises of work that we cannot deliver upon.