Asistent manager vanzari IT

OUTCAVE SOLUTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

1)Realizarea raporturilor lunare catre clienti (sau de cate ori este necesar) cu indicatorii campaniilor de marketing.
2) Contactarea de noi clienti prin telefon si mail. Stabilirea de intalniri si mentinerea legaturii cu acestia. Se ofera bonusuri pentru fiecare client nou.
3) Inscrierea site-urilor in portaluri, blog-uri, forumuri, directoare web etc. Cercetarea pietei online cu privire la noi oportunitati de backlink si mentinerea legaturii cu colaboratorii.

CERINTE

Reprezinta un avantaj:

1) Cunostinte de marketing online
2) Cunoastere Analytics, Search Console
3) Experienta realizare de rapoarte
4) Experienta call center, vanzari.
5) Experienta in realizarea sau administrarea site-urilor