Asistent manager - secretariat

Expodesign&Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- inregistrarea tranzactiilor financiare
- arhivarea documentelor contabile
- plati catre diversi furnizori
- responsabilitati resurse umane (contracte de munca in principal)
- activitati generale de secretariat

CERINTE

Cautam o persoana foarte organizata si atenta la detalii si cunostinte bune si foarte bune de:
- contabilitate primara
- relatii cu clientii
- limba engleza

BENEFICII OFERITE

Salariul si o descriere generala vor fi discutate in urma unui interviu la biroul nostru.

Suntem o societate romano-germana (Expodesign&Consulting - J&B Messe Design) cu o experienta cumulata in domeniul amenajarii standurilor expozitionale si al organizarii de evenimente de peste 30 de ani. Impreuna cu colegii nostri din Germania amenajam standurile clientilor nostri din diferite tari la expozitii din Germania, Franta, Spania, Marea Britanie, Italia, Austria etc. De asemenea organizam standuri nationale ale Romaniei si alte pavilioane nationale la diferite expozitii de profil din Europa.
Mai multe detalii despre ceea ce facem pot fi vazute pe site-urile noastre:
www.expodesign.ro / www.standuriexpozitionale.com / www.jundb.com