Asistent Manager - Secretara

NET Rom Business SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea si gestionarea apelurilor telefonice si a mail-urilor;
- Redactarea si transmiterea corespondentei, adreselor catre clienti, furnizori;
- Elaborarea de rapoarte specifice si gestionarea unei baze de date;
- Diverse activitati administrative
- Contabilitate primara

Trimiteti Cv-ul la adresa: office [at] netromania.ro

Specificati salariul dorit!

CERINTE

- Foarte bune cunostinte operare PC, MS OFFICE si internet
- Abilitati de comunicare, adaptabilitate
- Seriozitate

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de dezvoltare profesionala si personala
- Mediu de lucru stimulant

NET ROM BUSINESS are 9 ani experienta in afacerile pe Internet, avand peste 750 de site-uri lansate. Echipa noastra este apta sa dezvolte solutii web profesionale, activitati de promovare pe web, proiecte tip e-commerce pentru partenerii locali si straini.