Asistent Manager - Secretara

S.C. ECO CLIMA INDUSTRIAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat
- Preluarea, inregistrarea si distribuirea documentelor la compartimentele implicate
- Redactarea de corespondenta, transmiterea documentelor prin e-mail, fax, posta
- Rctualizarea bazei de date, documente
- Legatura permanenta cu departamentul "Resurse Umane"

CERINTE

- Corectitudine, seriozitate, capacitate de relationare cu personalul
- Absolventa a unei forme de invatamant superior constituie un avantaj
- Experienta minimum 1 an, pe o pozitie similara
- Abilitati de comunicare, capacitate de planificare
- Cunoasterea pachetului MS-Office

BENEFICII OFERITE

- Posibilitati de dezvoltare profesionala
- Salariu motivant
- Tichete de masa

S.C. ECO CLIMA INDUSTRIAL, societate infiintata in anul 1994, membra a grupului FRIGOTEHNICA, avand ca obiect principal de activitate executia instalatiilor frigorifice industriale si comerciale, confectii metalice, etalonari supape de presiune.