Asistent manager, secretara

Robot Europe Ltd

Job expirat

RESPONSABILITATI

escriere:

Gestionarea apelurilor telefonice și a corespondenței ;
Asigură activităţi de contabilitate primară şi gestiunea documentelor;
Alte activități specifice postului .

CERINTE

Studii superioare finalizate;
Cunoștințe limbă engleză, nivel bilingv;
Cunoașterea unei alte limbii străine, reprezintă un avantaj.
Foarte bune cunoștințe de operare PC, Word, Excel, Outlook;
Cunoștințe de contabilitate primară;
Cunoașterea programului de gestiune Wizcount reprezintă un avantaj;
Capacitate de învățare rapidă, flexibilitate, atitudine pozitivă față de învățarea permanentă;
Rezistență la stres, capacitate de auto-organizare și planificare;
Aspect fizic plăcut, îngrijit;

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru dinamic ;
Pachet salarial atractiv ;
Ne dorim o persoană de încredere,pe termen lung ;

We've worked with the majority of the Global 500, thousands of major regional and local companies, and private equity funds representing 75 percent of global equity capital. We are proud of our clients' track record, like the fact that our public clients have historically outperformed the stock market 4 to 1.