Asistent manager/ secretara

TeleData

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preluare apeluri telefonice
Asigurarea corespondentei prin intermediul e-mail
Organizarea agendei zilnice

CERINTE

Prezenta agreabila
Tinuta office
Cunoasterea limbii engleza
Operare MicrosoftOffice
Program full-time

Suntem o echipă de tineri talentaţi si ne caracterizăm prin 3 cuvinte : experienţă, creativitate, încredere. Înţelegem noile cerinţe de pe scena web, ne aflăm într-un proces de continuă învăţare dorind să ne perfecţionăm cunostinţele deoarece vrem să oferim clienţilor nostrii servicii de înaltă calitate şi de excepţie.

Ne adaptăm foarte uşor la schimbările la care suntem supus zi de zi. Prioritatea noastră nr. 1 este CLIENTUL. Misiunea este să surprindem asteptările clientul şi să le îndeplinim.

Nu considerăm un proiect terminat până când dumneavoastră nu sunteţi pe deplin satisfăcut cu fiecare aspect şi detaliu. Vom continua proiectul până când totul va fi perfect. Un site web unic şi bine realizat este cel mai puternic şi ieftin instrument pentru promovarea afacerii unei firme. Obiectul unui site web este să informeze clienţii, să atragă cât mai mulţi cumpărături, şi să promoveze produsele,serviciile firmei respective. De acea firma TeleData vă vine în ajutor pentru a vă face firma cunoscută în întreaga lume, promovând o identitate şi imagine puternică. Vă stăm la dispoziţie cu idei noi şi unice.