Asistent manager/receptie salon coafura

IHAIR MOD

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preluarea apelurilor si realizarea programarilor;
- Intocmirea Registrului de casa, NIR-ului, Bonurilor de consum,
- intocmirea facturilor pentru partea de distributie si evidenta comenzilor:
- pregatirea si ambalarea pachetelor catre clientii iHair:
- Respectarea programului de lucru, timpilor de lucru si programarilor;
-Promovarea serviciilor si produselor disponibile;
-Perfectionare continua, cu mentinerea cunostintelor profesionale la zi;
-Colaborarea eficienta cu ceilalti membri ai echipei salonului;
-Respectarea procedurilor administrative ale companiei.
- Sarcini administrative si de organizare
- Evidenta actelor, informatii asupra clientilor sau documente
- Activități de secretariat

CERINTE

Absolvent studii superioare
- Cursuri contabilitate primara
– Persoana tanara, sociabila, punctuala, pozitiva cu un aspect fizic ingrijit;
– Bine pregatit profesional;
– Experienta in domeniu constituie un avantaj;;
– Dexteritate;
– Spirit de echipa;
– AMABILITATE, profesionalism și seriozitate;
– Receptivitate la nevoile clientelei, atitudine pozitiva;
– Capacitate de comunicare excelenta;
- Atentie distribuitiva;
- Cunostinte operare PC Microsoft Office (Word, Excel) Program de gestiune;
- Aptitudinea de a lucra cu documente
- Orientare catre eficienta, initia

BENEFICII OFERITE

Avem calitatile dorite de orice angajat si anume:
- seriozitatea conducerii salonului;
- echipa unita;
- educatie;
- posibilitate de avansare;
- clientela formata;
- motivare si apreciere;
Daca ai aptitudinile cautate de noi si iti faci treaba bine, cu seriozitate, te asteptam in echipa. Noi garantam ca vei fi multumita si vei gasi satisfactie in munca ta.

IHAIR se ocupa in special de tratamente de indreptare si regenerea a parului, are partea de distributie catre alte saloane cat si pregatire profesionala pentru stilisti, magazin online.
Iti oferim posibilitatea de dezvoltare profesionala in cadrul unui centru de infrumusetare, modern, cochet, luxos cu si clienti care cauta calitatea.
Succesul este dat in primul rand de echipa noastra,majoritatea colegilor nostri sunt aici de peste 5 ani.

Pentru mai multe informatii ne puteti contacta la numarul de telefon: 0748802543
www.ihair.ro