ASISTENT MANAGER PROIECT

PET PRODUCT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Va participa la inventare

- Va particpa la deschiderile de magazine

- Va fi responsabil cu organizarea, re-organizarea magazinelor

- Va fi responsabil cu mercantizarea

- Va fi responsabil cu analiza si controlul gestiunii

- Va verifica implementarea si respectarea procedurilor si politicilor companiei

CERINTE

- Disponibilitate pentru deplasari in vederea inventarelor si deschiderilor de magazine

- Permis de conducere categoria B

- Abilitati organizatorice

- Abilitati analitice

- Atentie la detalii

- Abilitati tehnice

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant

Posibilitate de dezvoltare profesionala

Mediu de lucru profesionist, competitiv

PET PRODUCT SRL (ANIMAX) este o companie localizata in Bucuresti si este una dintre cele mai mari companii importatoare si distribuitoare de produse destinate animalelor de companie: hrana si accesorii pentru animalele de companie.

Firma noastra are puncte de lucru in 5 orase ale tarii si un personal de peste 150 angajati.
Structura companiei, flexibilitatea si diversificarea produselor si serviciilor noastre, permite adaptarea continua la schimbarile si cererile pietei din Romania.

Atat furnizorii cat si clientii nostri au avut ocazia de a se convinge de seriozitatea si calitatea produselor noastre. In cadrul companiei PET PRODUCT SRL desfasuram activitati specifice de instruire si formare profesionala.

Noi urmarim satisfacerea clientilor nostri la un nivel inalt, prin oferirea celor mai bune combinatii de pret si calitate a produselor si serviciilor cerute de clienti.

Atuurile noastre sunt: gama diverisifcata de produse, preturi atractive, produse calitative, profesionalism si solicitudine in servirea clientilor.