ASISTENT MANAGER-ORGANIZARE EVENIMENTE

SC HITMAN INTERNATIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Stabilirea contactelor cu potentialii client
-Stabileste agenda de intalniri a managerului
-Identificarea de noi oportunitati pentru promovarea companiei si a serviciilor pe care aceasta le ofera clientilor
-Organizare de evenimente
- Identifica si mentine legatura cu potentialii participanti la eveniment
- Promoveaza ofertele companiei in media, social media, PR
- Supravegheaza si gestioneaza aranjarea si pregatirea saloanelor pentru evenimente.

CERINTE

- Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare
- Experienta in organizarea de evenimente- minim 2 ani
- Limba engleza nivel avansat
- Prezenta agreabila,ingrijita
- Abilitati excelente de comunicare si vanzare
- Dinamic, Organizat, proactiv, pozitiv, orientat catre rezultat
- Creativitate şi foarte bune abilităţi de prezentare a informaţiei;
- Atitudine proactivă, orientare către nevoile şi dorinţele clienţilor;
- Bune abilităţi de organizare şi planificare;
- Un simt dezvoltat al responsabilitatii;
- Spirit de echipa, rezistent la stres

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant,bonusuri in functie de performanta,telefon,internet ,masa
- Loc de munca intr-un mediu placut, alaturi de o echipa tanara.

Renumele dobandit la nivel national, transforma SC HITMAN INTERNATIONAL SRL prin cele 11 saloane de evenimente intr-un punct de reper pentru mediul de afaceri, locul ideal pentru conferinte, intalniri, seminarii, traininguri, lansari de produse, expozitii, congrese si conventii. Facilitatile de ultima generatie, spatiile flexibile si atentia acordata fiecarui detaliu sunt menite sa creeze un cadru care sa confere momentului succesul scontat.
Valorile noastre sunt: integritatea, performanta şi calitatea.
Avem ca obiectiv principal atingerea unor standarde înalte de calitate a serviciilor și a preparatelor ce le oferim, fapt pentru care aplicăm principiile şi valorile noastre în relația cu clienții şi colaboratorii noştri.
Scopul nostru este acela de a crea o companie care să ofere clienților încredere şi stabilitate.
Veţi găsi aici un loc mai mult decât prietenos, de o elegantă aparte, ce vă va oferi exact statutul pe care vi-l doriţi.