Jr. WEB Developer

ELTRADE Case de Marcat

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizeaza update-uri si administreaza reteaua de site-uri a companiei (Wordpress, Joomla, OpenCart, ZenCart);
- Realizeaza activitati de comunicare de tip PR: comunicate de presa, facebook, twiter, etc.
- Realizeaza comunicarea cu clientii prin telefon, internet etc
- Comunicare interna si externa in companie.
- SEO: urmarirea cuvintelor cheie relevante si optimizare continua pt acestea (adaugare continut nou relevant, link building)
- Actioneaza in bunul interes al firmei si al clientilor.
- In cadrul companiei noastre se va face un training adecvat, experienta nu este obligatorie, dar este importanta.

CERINTE

- Abilitati de lucru cu platformele Wordpress, Joomla, OpenCart, ZenCart
- Cunostinte minime HTML, update informatii siteuri web
- Abilitati de comunicare verbala si scrisa;
- Cunostinte avansate de operare PC; pachetul Office Microsoft ;
- Atitudine proactiva, orientata spre client;
- Seriozitate, capacitate de asumare a responsabilitatilor;
- Spirit de echipa;
- Punctualitate, responsabilitate si atentie la detalii
- Cunoasterea limbii engleze constituie avantaj;

BENEFICII OFERITE

Contract de munca pe perioada nedeterminata, tichete de masa

Distributor national de case de marcat fiscale si solutii fiscale software si hardware.