ASISTENT MANAGER LANT RESTAURANTE-BALLROOM

SC HITMAN INTERNATIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Administrezi activitatea companiei impreuna cu DG
2. Gestionezi corespondenta companiei
3. Tii legatura cu partenerii si furnizorii din grupul Hitman International (intern+extern)
4. Tii evidenta zilnica a incasarilor/platilor/vanzarilor
5. Tii evidenta stricta a instrumentelor de plata primite de la clienti si le depui la banca la data indicata
6. Mentii relatia cu banca, efectueazi platile catre furnizori abrobate de DG.
7. Gestionezi baza de date a tuturor clientilor/furnizorilor: contacte si contracte
8. Asiguri/comanzi periodic necesarul de consumabile (papetarie, IT, protocol, menaj etc)

B. Atributii / Ce trebuie sa faci in domeniul comunicarii, vanzarilor de servicii si a marketingului.
1. Administrare/monitorizare/actualizare website-ul companiei : postari de articole, fotografii, promotii, etc. impreuna cu echipa tehnica
2. Implicare in organizarea evenimentelor conferinte/prezentari/nunti,botezuri participare la targuri si expozitii de profil in vederea promovarii serviciilor
3. Administrare conturi, Facebook, Google+, Instagram, Twitter, Linkedin,You-Tube, postari articole.
4. Realizarea conexiunilor de PR.

CERINTE

1. Limba engleza, nivel avansat, scris, vorbit fluent
2. Experienta: minim 2 ani pe un post similar
3. Studii superioare, de preferat studii de marketing, management, comunicare
4. Cunostinte solide operare PC pachet Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook, etc.)
5. Abilitati de manager, interes pentru aprofundarea unui domeniu nou, capacitate mare de adaptare la cerinţe noi şi învăţare
6. Cunostinte solide navigare pe internet, analize, sinteze, administrare conturi Facebook, Google+, Instagram, Twitter, Linkedin,You-Tube,
7. Atentie distributiva si la detalii,
8. Persoană pozitivă, dinamică, organizata, cu simţ crescut al responsabilităţii, presupunand abilităţi excelente de comunicare, fara greseli gramaticale, limbaj adecvat/educat, prioritizare si organizare