Asistent Manager Evenimente

SC HITMAN INTERNATIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem American Ballroom şi suntem în căutare de un/o coleg(ă) care să fie alături de noi pentru o bună organizare și desfășurare de evenimente pesonale și/sau corporate de succes!

Iată ce presupune să fii Asistent Manager la American Ballroom:

Întocmirea agendei de întâlniri a managerului de locație;

Contactarea clienților pentru vizionarea sălilor de evenimente din cadrul locației;

Dezvoltarea și păstrarea unei relații foarte bune cu clienții actuali și potențiali, oferindu-le consultanță și suport;

Vânzarea serviciilor extra pe parte de decor: Candy Bar, flori, decor, fum greu, servicii adiacente clienților existenți etc.;

Realizează bugete pentru serviciile de decor;

Identifică potențiali furnizori;Întocmește fișe de evenimente;

CERINTE

Căutăm o persoană:

Perseverentă, pozitivă, ordonată, disciplinată, foarte atentă la detalii, cu gândire strategică și orientată către rezultate;

Care are competențe de comunicare verbală și în scris;

Cu capacitate de învățare rapidă de lucruri noi și abilități de lucru în echipă;

Cu capacitate de analiză și de decizie rapidă.

Avem ca obiectiv principal atingerea unor standarde înalte de calitate a serviciilor și a preparatelor ce le oferim, fapt pentru care aplicăm principiile şi valorile noastre în relația cu clienții şi colaboratorii noştri.
Scopul nostru este acela de a crea o companie care să ofere clienților încredere şi stabilitate.
Veţi găsi aici un loc mai mult decât prietenos, de o elegantă aparte, ce vă va oferi exact statutul pe care vi-l doriţi.