Asistent manager cu responsabilitati de resurse umane

EUROM CHROM DISTRIBUTION

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributii – asistent manager
-asigurarea legaturii intre Directorul General si celelalte departamente
-distribuirea sarcinilor si deciziilor diferitelor departamente ale firmei
-administrare site companie
-reprezentarea firmei la diverse institutii (depunere dosar, ridicare documente).
-consilierea clientilor in showroom;
-preluare apeluri telefonice.

Atributii – asistent resurse umane:
-administrare resurse umane (intocmire contracte de munca, adeverinte, decizii );
-operare in revisal, intocmire pontaje;
-mentinerea relatiei cu firma care realizeaza protectia muncii si medicina muncii.

Cv-urile se trimit pe adresa de email.

CERINTE

Cerinte:
- Studii superioare
- Cunostinte operare PC: Word, Excel, Powerpoint
- Cunostinte de limba engleza
-Cunostinte legislatie - Codul muncii
- Excelente abilitati de comunicare si relationare
- Atitudine pozitiva
- Flexibilitate

- Capacitati bune de comunicare si relationare;
- Abilitati de prezentare, ascultare, seriozitate;
- Abilitati de prioritizare a activitatilor, de organizare si de gestionare eficienta a timpului;
- Orientare spre rezultate;
- Atentie la detalii.

- Detinerea permisului auto categorie B.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant.

Companie in continua dezvoltare, si un mediu propice pentru dezvoltarea pe plan profesional.