Asistent Manager cu Limba Bulgara

COMERT COSMETICE ONLINE INTERNATIONALE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Studii superioare
Cunostinte foarte bune de operare PC si Microsoft Office.
Necesar cunostinte de limba bulgara. Limba engleza reprezinta un avantaj.
Aptitudini si abilitati de comunicare, seriozitate, curiozitate.
Interes in domeniul cosmeticii si fashion; cunoscator al tenditelor pietii.
De preferat ca domiciliul candidatului sa fie in zona Militari (Bucuresti sect. 6) sau in jud. Ilfov (in apropiere de autostrada A1).
Sediul firmei se afla in jud. Ilfov la intrare in com. Ciorogarla.
Transportul este asigurat de firma.
Program de lucru: 8 ore.

CERINTE

Mentinere de flux logistica/aprovizionare cu firmele furnizoare de marfuri din Bulgaria, Germania si China.
Selectie de produse, modele si asortimente pentru comercializare in Romania.
Coordonare cu departamentul de design din Bulgaria, care se ocupa cu pregatirea catalogului comercial al firmei.
Urmareste piata si tendintele de piata si vine cu idei noi de produse cu potential de comercializare.
Supraveghere a vanzarilor online si a dezvoltarii listei de produse.

Compania noastra se ocupa cu comertul online de cosmetice, accesorii si suplimente alimentare.
Firma detine domain-ul www.ladys.ro