Asistent manager/Contabilitate primara

IDS Security Systems Providers SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-bune abilitati operare PC (Microsoft Office)
-cunostinte operare documente contabile
-experienta relevanta in activitatea de secretariat, indosariere si arhivare de documente.
-capacitate de organizare a spatiului de lucru
-atitudina pozitiva, prezenta agreabila si calma
-abilitati de comunicare verbala si scrisa, precum si interrelationare
-capacitate de lucru sub stres si respectarea dead-line-urilor
-seriozitate si responsabilitate
-ordonata si organizata.
-punctuala
-capacitate de planificare si prioritizare
-atentie distributiva
-capabila sa se implice in mai multe proiecte in acelasi timp

CERINTE

-fotocopiaza documente la cererea managerilor companiei
-distribuie si arhiveaza corespondenta pe criterii care sa permita o identificare eficace si acces rapid la informatii
-pastreaza in ordine toate documentele si corespondenta specifica
-gestioneaza documentele de interes general ale firmei
-introduce documentele contabile primare/gestiune
-pastreaza confidentialitatea tuturor datelor la care are acces
-preia apelurile telefonice, faxurile, precum si e-mail-urile de interes general si le distribuie destinatarilor
-intocmeste si urmareste comanda produselor de necesitate interna
-mentine legatura cu furnizorii specifici
-primeste, inregistreaza scaneaza documente contabile si le distribuie conform procedurilor interne
-asigura suport in activitatea curenta a tuturor departamentelor

BENEFICII OFERITE

-bonuri de masa
-telefon mobil'
-laptop

Înfiinţată în anul 2007, I.D.S. SECURITY SYSTEM PROVIDERS este o societate comercială cu capital integral privat ce îşi desfăşoară activitatea în domeniul protecţiei şi securităţii, acţionând ca integrator si deţine toate avizele pentru a integra sisteme de securitate şi a furniza servicii de mentenanţă, proiectare şi avizare.
Combinand servicii de calitate si produse profesionale, cu o atentie deosebită fata de fiecare client, am devenit una dintre cele mai bune alegeri in domeniul sistemelor de securitate.
> consultanta in domeniul securitatii
> proiectarea sistemelor
> instalare
> instruirea personalului
> service garantie si postgarantie
Prin gama bogata de produse, societatea IDS va ofera solutii complete, adaptate oricarui spatiu, rezidential sau comercial
> sisteme antiefractie
> sisteme de control al accesului si pontaj automat
> sisteme profesionale de supraveghere video
> sisteme antiincendiu
> sisteme de interfonie si videointerfonie
> sisteme de inchidere
> sisteme de detectie a metalelor.