Asistent Manager/Contabilitate Primara

ADS PROFESSIONAL EVENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- raspunde la telefon si transfera convorbiri celorlalte departamente;
- administreaza furnizorii interni ai firmei, comanda papetaria si alte bunuri de consum intern;
- tine gestiunea firmei;
- tine contabilitatea primara si legatura cu departamentul de contabilitate;
- relatia cu bancile si alte institutii ale statului;
- ajuta la realizarea diferitelor deconturi;
- intocmeste rapoarte, corespondenta, trimite fax-uri; e-mail-uri etc.

CERINTE

- experienta evidenta contabila primara minim 1 an;
- bune cunostiinte de operare PC (Excel, Word, Power Point);
- studii medii sau studii superioare;
- cunostinte PC (MS Office );
- foarte bune cunostinte de limba engleza;
- abilitati de organizare si planificare;
- meticulozitate si acuratete;
- spirit analitic, lucrul in echipa;
- seriozitate.

BENEFICII OFERITE

- salariu negociabil in functie de experienta.

DESCRIEREA FIRMEI

Firma organizatoare de evenimente externe.