ASISTENT MANAGER - BUCURESTI - vorbitor de limba germana

SC TRENKWALDER SOBIS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- editeaza, traduce si transmite corespondenta;
- preia mesajele telefonice;
- asigura necesarul de consumabile;
- efectueaza traduceri din romana in grmana sau romana engleza si invers;
- asigura evidenta situatiilor de prezenta;
- intocmirea de documente si adrese specifice;

CERINTE

- studii superioare;
- Cunostinte bune de limba germana si engleza (scris, vorbit);
- operare PC: Word, Excel, Power Point;
- abilitati de control, planificare

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- conditii bune de lucru

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti si Constanta.