ASISTENT MANAGER - Bucuresti

S.C. Arabesque S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea si redirectionarea apelurilor telefonice;
- Gestionarea fluxului de documente interne si externe ;
- Oferirea de informatii clientilor firmei;
- Asigurarea suportului logistic personalului administrativ si echipei de vanzari.

CERINTE

- Studii superioare;
- Abilitati excelente de comunicare;
- Adaptabilitate la un mediu dinamic si profesionist;
- Cunostinte foarte bune de operare PC;
- Cunostinte de limba engleza, nivel avansat;
- Seriozitate;
- Tinuta business.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de dezvoltare profesional?;
- Cariera intr-o companie de renume;
- Pachet salarial atractiv.

Companie cu capital integral românesc, ARABESQUE si-a facut aparitia pe piata româneasca în anul 1994, aducând un plus de profesionalism pe piata materialelor de constructii si o oferta integrata.

În prezent, compania ARABESQUE este lider pentru distributia materialelor de constructii si finisaje oferind peste 25.000 de repere.