ASISTENT MANAGER, BUCURESTI

PROFI ROM FOOD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Titularul postului asigura suportul informational pentru conducerea firmei cu privire la vanzari, stocuri, cheltuieli, asigura comunicarea cu colaboratorii si partenerii interni si externi ¿i intocmeste corespondenta de afaceri interna si externa.

- efectueaza traduceri pentru consultantii din cadrul grupului
- intocmeste rapoarte de vanzari
- verifica si monitorizeaza derularea contractelor incheiate de catre conducerea firmei
- asigura aprovizionarea cu consumabile conform necesitatilor sediului
- monitorizeaza cheltuielile sediului si explica diferentele inregistrate fata de valorile bugetate
- organizeaza sedintele conducerii firmei
- face rezervari pentru cazare si transport pentru conducerea firmei

OBSERVATII: postul este locat in Bucuresti, in cadrul firmei Albinuta, parte a grupului PROFI

CERINTE

- Cunoasterea foarte buna a limbii franceze; cunoasterea limbii engleze reprezinta avantaj
- Bune cunostiinte comerciale in domeniul FMCG.
- Cunostintele de gestiune si contabilitate primara constituie avantaj.
- Cunostinte MS Office si Outlook la un nivel foarte bun.
- Persoana dinamica, loiala, serioasa,
- Excelente abilitati de comunicare.
- Orientare spre rezolvarea problemelor si indeplinirea obiectivelor la termenele stabilite.
- Orientare catre client.
- Abilitati organizatorice, responsabilitate, initiativa.
- Spirit de echipa.
- Adaptabilitate la situatii noi.
- Integritate si onestitate

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant, corelat cu performantele obtinute
- perioada de instruire
- sansa unei cariere intr-o companie multinationala

Companie multinationala - parte a grupului franco-belgian Louis Delhaize - ce detine la nivel national o retea de 34 de magazine alimentare de tip discount.