Asistent manager –atributii de PR

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Fara persoane in subordine
Efectueaza operatiuni de contabilitate primara ;
Organizeaza aspectele administrative si activitatile specifice de secretariat ;
Se deplaseaza pe teren si contacteaza studenti, si nu numai, in vederea promovarii cursurilor societatii

CERINTE

Studii superioare absolvite, de preferat : Jurnalism, Psihologie, Litere, Contabilitate, Marketing, Management.

Minim 6 luni experienta pe un post similar ;
Punctualitate, dinamism, entuziasm, coerenta in exprimare, cunostinte de contabilitate primara, cel putin limba engleza la nivel mediu – avansat, persoana sociabila.
Atestate/certificari de limbi straine, contabilitate, relatii publice constituie un avantaj dar nu au caracter obligatoriu.
Program de lucru: Luni – Vineri : 08 :30 – 17 :00
Tip contract: Perioada nedeterminata
Salarizare: 250 – 340 Euro NET

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!