Operator call-center,Telemarketing, Asistent manager, Agent Vanzari

Rainbow Intermed

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC Rainbow Intermed SRL, este o companie specializata in vanzari cu o experinta de peste 10 ani si o baza de date de peste 19000 de clienti. Pentru candidatii care se incadreaza in cerinte si sunt din provincie, oferim cazare in Bucuresti.
Responsabilitati:
- contactarea telefonica a clientilor
- prospectarea proactiva a pietei si dezvoltarea portofoliului de clienti ai companiei
- stabilirea de contacte cu clientii potentiali
- elaborarea ofertelor si prezentarea acestora in fata clientilor potentiali
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii existenti
- atingerea şi/sau depăşirea target-urilor stabilite

CERINTE

- Experienta anterioara in vanzari directe
- Abilitati de comunicare si negociere
- Persoana dinamica, cu spirit de initiativa
- Abilităţi de lucru în echipă, dar şi de organizare eficientă a activităţii individuale;
- Atitudine proactivă, orientare către rezultate şi performanţă;
- optional - Permis de conducere categoria B;
- Cunoaşterea limbii engleze;

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + comision din vanzari

SC Rainbow Intermed SRL este o companie specializata in vanzari avand o experienta de peste 10 ani in domeniul vanzarilor si o baza de date de peste 19. 000 de clienti.