Asistent Manager (Administrativ / Sercretariat)

SC Gobs Smart Solutions SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- activitati curente de administrativ si secretariat
- asistenta pentru management (management agenda, confirmari intalniri, comunicare de afaceri minimala, protocol)
- activitati de arhivare si management al documentelor contabile primare
- participare la organizare intalniri, evenimente, training-uri realizate de firma
- management resurse si necesar consumabile pentru firma

CERINTE

- buna cunoastere a limbii romane, a sistemelor de comunicare online (internet, email etc)
- cunoastere la nivel mediu a programelor office
- cunoasterea limbii engleze la nivel conversational
- experienta minima de 6-12 luni in postri similare este recomandabila
- experienta in firme de IT poate constitui un avantaj
- cunoasterea limbii engleze la nivel ridicat (traducere / retroversiune) constituie de asemenea un avantaj

BENEFICII OFERITE

- contract de munca pe durata nelimitata
- posibilitatea de a participa la training-uri si la de calificare / specializare platite de firma

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta, dezvoltare si integrare solutii software.