Asistent Manager

AllJobs4All

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizarea agendei de lucru a managerului şi participarea impreună cu acesta la ȋntâlnirile de afaceri;
- Asigurarea suportului administrativ;
- Realizarea de minute pentru întâlniri și ședințe operative;
- Asigurarea bunei derulări a activităților administrative și de protocol, a transmiterii documentelor prin poștă, fax, e-mail;
- Pregatirea rapoartelor și documentelor necesare bunei desfăşurări a activității;
- Asigurarea unui flux comunicational optim;

CERINTE

- Studii superioare finalizate, de preferat ȋn domeniul construcțiilor;
- Minimum 6 luni experiență pe o poziție similară;
- Constituie avantaj experiența în activități administrative.
- Cunoștințe de operare PC - nivel foarte bun pentru Windows, MS Office, Internet Explorer, Outlook Express;
- Cunoașterea limbii engleze la un nivel avansat;
- Foarte bune abilități de comunicare ;
- Responsabilitate și determinare;
- Capacitate de a respecta termene limită;
- Punctualitate și seriozitate;
- Comportament și atitudine profesionistă;

BENEFICII OFERITE

- Cultură organizaţională orientată către profesionalism și dinamism.
- Mediu organizaţional plăcut.
- Posibilitatea de afirmare si acces la activitaţi complexe.

AllJobs4All, membru al Outsourcing 4 All a luat nastere pentru a veni in intampinarea necesitatilor de resurse umane ale clientilor nostri. Scopul nostru este de a aduce o perspectiva inovatoare in abordarea proceselor de Recrutare si Selectie, Evaluare, Motivare, Diagnoza Organizationala si Consiliere in Cariera, de a sustine si incuraja companiile in utilizarea optima a elementelor de Management al Resurselor Umane.

Proiectam, planificam si construim cariere de succes, pentru oameni de succes, in organizatii de succes, prin simplul fapt ca avem rabdarea, inteligenta si tenacitatea de a descoperi potentiale si a le orienta adecvat! (mai multe detalii pe www.alljobs4all.ro)