Asistent manager

SC CHRISTIAN 76 TOUR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmeste si actualizeaza informatiile despre parteneri, clienti si colaboratori,
- intocmeste periodic rapoarte de activitate,
- participa la toate cursurile de pregatire cu caracter obligatoriu.
- monitorizarea e-mailurilor si a listei de sarcini a managerului; organizarea agendei CEO
- editarea minutelor sedintelor / intalnirilor
- arhivarea fizica si electronica a tuturor documentelor
- gestionarea activitatilor specifice de protocol
- updatarea documentelor active (contracte,etc.)
- mentinerea stocului de produse de protocol, birotica si papetarie
- pregatirea documentelor si prezentarilor pentru sedinte / intalniri
- actioneaza ca interfata cu restul departamentelor si intermediaza comunicarea cu CEO
- realizeaza traducerea documentelor in functie de solicitarile CEO

CERINTE

Studii superioare
Experienta activitati de asistenta, secretariat, receptie
Cunostinte avansate de utilizare PC (Pachetul MS Office - Word, Excel, Power Point)
Cunostinte avansate de limba engleza; cunostintele de limba germana si/sau greaca constituie un avantaj
Disponibilitate pentru deplasari in interes de serviciu
Confidentialitate, loialitate, capacitate de sinteza, abilitati sociale, abilitati de multitasking, abilitati organizatorice
Respect pentru termene limită, reguli şi proceduri; mentalitate de lucru occidentala
Disponibilitatea de indeplinire a sarcinilor suplimentare
Capacitatea de a lucra independent şi sub presiune
Aspect fizic placut

BENEFICII OFERITE

- Conditii moderne de munca;
- Instruire si sustinere permanenta;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala intr-o companie in plina ascensiune;
- Colaborare pe baza de contract individula de munca.

Agentia de turism CHRISTIAN TOUR ofera servicii de cea mai înalta calitate în domeniul turismului si al calatoriilor, atât pentru turistii individuali sau oamenii de afaceri, cât si pentru grupuri sau corporatii