ASISTENT MANAGER

VIOSIL INSTALL CONSTRUCT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- activitati minime de secretariat (scrisori, adrese, intocmire de rapoarte solicitate de manager , comunicare parteneri)
- activitati de vanzari, marketing, prospectare de piata
- activitati minime de contabilitate primara
- intocmirea contractelor cu beneficiari
-situatia/evidenta platilor/facturilor
- este un post pentru o persoana activa care vrea sa invete si sa castige si care are disponibilitate si putere de munca

CERINTE

Cerinte - cunostinte operare PC, rutina si viteza de lucru (Excel)limba engleza nivel mediu,contabilitate primara
- fire energica, comunicativa cu capacitate de relationare
- capacitate de organizare si planificare a sarcinilor si prioritatilor
- studii superioare economice sau tehnice
- inclinatii certe pentru activitatea comerciala
- persoana atenta la detalii cu inclinatie spre tehnic , firma activand intr-un domeniu instalatii si constructii

BENEFICII OFERITE

- bonusuri corelate cu performanta salariu, in functie de nivelul de implicare, performanta si rezultate
• dezvoltare profesionala intr-un mediu tanar, competitiv
• participare la traininguri de specialitate