Asistent Manager

S.C. Tonic Events S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Deschisa in 2006, agentia Tonic Events a realizat in ultimii 5 ani peste 200 de campanii BTL.

Incepand cu promotii simple (>5 promoteri) pana la campanii de comunicare integrate (concept, promotie, regulamente, tombola, concert) , agentia a reusit pas cu pas implementarea cu succes a tuturor proiectelor prin colaborarea in sistem project based cu diferiti experti pentru fiecare arie de expertiza in parte.

Cu o echipa tanara, idei noi, flexibilitate in implementare, transparenta si costuri mici am reusit in 6 ani colaborarea cu branduri cu renume in piata din Romania implementand proiecte BTL de toate tipurile.
www.tonicevents.ro

Activitati specifice de secretariat si administratie,post exclusiv de birou, preluarea apelurilor,readctarea corespondentei,ofertare e-mail.

CERINTE

PC-Word, Excel - rapiditate si acuratete.
Engleza-cel putin nivel mediu.
Experienta intr-un loc de munca similar (de preferat).
Satisfactie oferita de munca de birou.
Capacitate de analiza, planificare si urmarirea finalizarii unei sarcini profesionale.
Capacitate foarte buna de comunicare si relationare-atat cu clientii, cat si cu colegii.
Capacitate de a desfasura mai multe lucruri/sarcini in acelasi timp-atentie distributiva, atentie la detalii.
Capacitate de invatare si asimilare pe termen lung
Capacitate rapida de decizie, precum si asumarea responsabilitatii pentru deciziile luate,
rapiditate in actiune, personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta, onestitate si bun simt.
Capacitate de a pastra confidentialitatea informatiilor interne si externe.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru excelent, intr-o companie in crestere accentuata, conditii de lucru foarte bune
Sediul companiei-sectorul 5. carte de munca,salariu negociabil.

DESCRIEREA FIRMEI

BTL - Promoteri, Sampling, Hostess, Manechine