Asistent Manager

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana selectata va beneficia de un program flexibil, de 2-4 ore/zi si isi va putea desfasura activitatea de acasa, manat de dorinta dezvoltarii profesionale intr-o echipa tanara, aflata la inceput de drum si mai ales dinamica, fara restrictii de desfasurare a activitatii intr-un anumit spatiu.

Responsabilitati de coordonare si organizare.

Planifica impreuna cu membrii echipei activitatea acesteia - stabilirea task-urilor si a termenelor de finalizare a acestora.
Coordonarea si asigurarea suportului pentru echipa.
Monitorizarea activitatii de dezvoltare si implementare.
Raportarea zilnica direct catre manager despre stadiul proiectului.
Stabilirea si implementarea masurilor corective pentru indeplinirea obiectivelor.
Mentine in permanenta legatura cu clientii.

CERINTE

Responsabilitate si corectitudine - Orientare catre client.
Cunostinte tehnice reprezinta un avantaj.
Experienta profesionala pe un post similar constituie un avantaj.
Bune capacitati de comunicare si relationare.
Bune capacitati organizatorice si de coordonare a activitatii echipei.
Perseverenta in atingerea obiectivelor.
Flexibilitate.
Abilitati operare PC.
Cunoasterea unei limbi de circulatie internationala (engleza) la nivel mediu.
Persoana selectata va pune accent preponderent pe recunoasterea calitatilor sale profesionale si interumane si va avea increderea ca firma il va retribui pe masura rezultatelor sale economice, determinate de performanta in timp a intregii echipe.

BENEFICII OFERITE

Suntem o echipa tanara si entuziasta, in formare, care isi propune realizarea si implementarea unui portal web. Ne bazam, intai de toate, pe creativitate, pasiune si ambitie si nu suntem perfecti.
Simti ca te identifici cu cele de mai sus? Iti doresti cel mai mult sa creezi iar ceea ce creezi sa fie din ce in ce mai performant? Daca esti o persoana dornica de afirmare si evolutie profesionala, daca esti pasionat de ceea ce faci si iti doresti sa te perfectionezi si sa-ti realizezi cat mai bine activitatile asumate, te invitam sa ni te alaturi, sa crestem impreuna.