Asistent Manager

Xposed Media SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- emitere facturi aferente comenzilor receptionate;
- intocmirea documentelor de transport si executarea coletelor pentru comenzile receptionate;
- diverse evidente;
- contabilitate primara;
- deplasari in tara o data la 3 - 4 luni;
- prezenta ocazionala la targuri in Bucuresti;
- diverse activitati de secretariat;

CERINTE

- cunostinte solide Excel;
- cunostinte Word, Internet;
- cunostinte limba Engleza;
- dispusa la deplasari cam 1 data de la 2 - 3 luni (sau mai putin);
- dispusa pentru participare la targuri de carte in Bucuresti cam 1 data la 2 - 3 luni;
Cautam o persoana: serioasa, organizata, ordonata cu simtul umorului, cu reale abilitati de a lucra in echipa, prezenta agreabila.

BENEFICII OFERITE

Se discuta la interviu.

Editura VIDIA isi propune sa vina in ajutorul oamenilor care isi pun intrebari istete, cauta si alte raspunsuri decat cele conventionale, doresc sa isi dezvolte abilitatile si sa isi elibereze la maxim potentialul, adica acei oameni care nu se multumesc cu putin si care sunt determinati sa isi construiasca noi crezuri si sugestii pozitive ca fundament al unei vieti exceptionale!