ASISTENT MANAGER

HALT LANGUAGE CENTER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Doamna serioasa, responsabila, ordonata, tinuta decenta; varsta intre 30-40 ani
Experienta secretariat si gestiune documente, plati, facturare
Abilitati de planificare si organizare
Cunostinte PC
Cunostinte limba engleza si limba turca obligatoriu, ambele la nivel mediu spre avansat
Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca
Se cere responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate

CERINTE

Preia si efectueaza legaturi si convorbiri telefonice
Asigura un dialog activ intre cursanti si profesori
Efectueaza operatiunile de incasari si plati
Actualizeaza baza de date

Halt Language Center este un centru de limbi straine care organizeaza cursuri de limbi straine pentru adulti. La Halt Language Center predau, in general, profesori vorbitori nativi, cu experienta instruirii persoanelor adulte. Centrul nostru intampina cererea fiecarui cursant in functie de necesitatile si scopurile urmarite.
Cursurile se organizeaza fie individual fie in grup, oricand exista doritori. Grupurile nu depasesc 10 persoane.

In mod special, pentru cursul de limba turca ofertele sunt pe cat de variate, pe atat de atractive.

Unirii, B.dul Regina Maria nr.34
Tel: 021.335.58.58
Fax: 021.335.82.73
Email: assistant@halt.ro