Asistent Manager

Crescendo International SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- experienta intr-o pozitie similara – constituie un avantaj;
- cunostinte foarte bune de operare PC (MS Office, Outlook);
- excelente abilitati de comunicare scrisa si verbala;
- orientare spre actiune si rezultat;
- rezistenta la stres si lucrul sub presiune;
- limba engleza – nivel avansat (scris, citit, vorbit);

CERINTE

- preluare apeluri telefonice/mesaje si directionarea acestora catre destinatar;
- receptionare si transmitere corespondenta - prin posta/ e-mail/ fax;
- pregatire deplasari si intalniri interne si externe (mijloc de transport, cazare, rezervari etc.)
- participare la stabilirea agendei top managementului;
- preluare, redirectare apeluri/solicitari de suport (Contact Center);
- inregistrare apeluri/solicitari in aplicatia interna (CRM - support);
- introducere contracte in aplicatia interna (CRM – support);
- urmarire proces facturare in baza contractelor existente;
- actualizare permanenta a informatiilor de interes pentru acest post;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial competitiv, la nivelul pietei;
- excelente oportunitati de training si dezvoltare in cadrul unei echipe de profesionisti.

Din 1993, pentru clientii nostri, noi, Casa de solutii CRESCENDO, suntem punctul unic de contact pentru intreaga gama de servicii, solutii si produse IT&C.

Pentru membrii echipei noastre asiguram toate premisele necesare ca ei sa devina specialisti in domeniile vizate.

Impreuna cu ei si pe baza parteneriatelor stategice pe care le avem, am finalizat proiecte care inglobeaza cele mai recente solutii IT&C, pentru mai mult de 150 de clienti. Parteneriatele nostre acopera : aplicatii software integrate ( ERP, SCM, CRM, BI), solutii pentru dezvoltare/ integrare aplicatii software si baze de date, securitate IT&C, comunicatii, infrastructura software si hardware, managementul resurselor IT&C.

Cheia succesului nostru sunt oamenii, in care investim constant pentru a continua sa fie cei mai buni din piata.
Asa ca daca :
- Esti tanar, dinamic, dornic sa acumulezi cat mai multe cunostinte in domeniul IT&C
- Doresti sa-ti dezvolti cariera intr-o echipa de profesionisti
- Deadline-urile reprezinta pentru tine o provocare si numai o problema

E perfect!