Asistent Manager

S.C.EUROCONSTRUCT TRADING 98 S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam o persoana pozitiva, dinamica, cunoscatoare a limbii engleze, perspicace, capabila si doritoare sa se formeze si dezvolte intr-un mediu profesional.

1. Sustinerea activitatii conducerii departamentului
2. Organizare agenda intalniri conducerii departamentului
3. Pregatire si traduceri documente si prezentari din/in Engleza in /din Romana
4. Intocmire rapoarte, prezentari
5. Asista si realizeaza brief intalniri de business
6. Alte activitati legate de domeniul de activitate, la cererea managerului

CERINTE

Cerinte:

1. Studii superioare
2. Lb. Engleza scris si vorbit –
3. Experienta minim 1 an
4. Foarte bune abilitati de comunicare si coordonare
5. Nivel inalt de operare PC
6. Prezenta agreabila si atitudine verticala, pozitiva
7. Capacitate de analiza si sinteza
8. Disonibilitate deplasari interne/externe

BENEFICII OFERITE

Bonuri de masa

DESCRIEREA FIRMEI

Compania activeaza in domeniul constructiilor