ASISTENT MANAGER

LATSOS S.W.-I.B.S. SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

•Mentinerea relatiilor cu clientii si furnizorii;
•Sarcini de contabilitate primara
•Realizarea situatiilor de plati si incasari
•Sarcini de secretariat respectiv protocol, rezervari hotel, avion, redactari documente, traduceri documente, participare la sedinte si alte sarcini de secretariat sau administrative.
• Completarea CIM, acte aditionale, mentinerea relatiei cu departamentul extern de RU, efectuare lunara a fisei de prezenta.

CERINTE

- abilitati de planificare a timpului si a sarcinilor;
- cunoasterea programelor din pachetul MS Office;
- responsabilitate, ordine, corectitudine, seriozitate si dinamism;
- capacitate de adaptare si invatare rapida, atenţie distributivă, atenţie la detalii;
- persoana organizata, dinamica si cu spirit de initiativa, cu atitudine pozitiva;
- persoana cu capacitati foarte bune de comunicare si relationare;
- disponibilitate pentru lucru cu program prelungit rezistenta la stress;
- fluenţă în exprimare, atât în limba română, cât şi în limba engleză (scris şi oral). Orice alte limbi străine de circulaţie internaţională cunoscute reprezintă un plus;
- experienta intr-un post similar reprezinta avantaj;
- persoana prezentabila;

S.C. LATSOS S.W.-I.B.S. S.R.L. din Bucuresti este o firma cu capital privat, infiintata in anul 2001, ce isi desfasoara activitatea in domeniul constructiilor civile si industriale, fiind acreditata cu sistemul de management al calitatii, conform standardului ISO 9001:2008 pentru realizarea structurilor din beton armat si pentru montajul structurilor metalice.