Asistent Manager

Help Net Farma SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizarea si administrarea agendei zilnice a Managerului;
Gestioneaza activitatile de secretariat, administrative si cele de protocol;
Asigura evidenta informatiilor vehiculate, inregistrand si arhivand corespondenta (fax, mail, etc.);
Urmareste indeplinirea sarcinilor trasate de Manager;
Realizeaza rapoartele cerute de Manager.

CERINTE

Studii superioare (reprezinta un avantaj);
Experienta intr-un post similar minim 1 an;
Cunostinte foarte bune de operare PC-MS Office si Outlook(OBLIGATORIU);
Bune cunostinte de limba engleza;
Disponibilitate pentru program prelungit si capacitatea de a lucra in conditii de stress;
Abilitati de comunicare si relationare, atentie la detalii;
Persoana organizata, responsabila.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant;
Oportunitati de dezvoltare profesionala in cadrul unei companii de succes;
Mediu de lucru profesionist.

Una dintre cele mai puternice si dinamice companii farmaceutice din Romania, aflata in plina expansiune.