ASISTENT MANAGER

Intermediart HR Device

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestioneaza realizarea programului de management al calitatii
- intretine relatia cu clientii sub toate aspectele solicitate
- aproba planul de audit intern si urmareste derularea acestuia
- asigura gestionarea, actualizarea si avizarea documentelor interne

CERINTE

- studii: superioare
- limbi straine: italiana: vorbit/ scris- nivel avansat ; engleza: vorbit/scris- nivel mediu
- operare calculator: MS Office- nivel avansat
- operare contabilitate primara ( registru casa, NIR- uri )
- experienta: 1 an intr-un post similar
- atitudine pozitiva
- organizata/eficienta
- corecta/integra
- sociabila/comunicativa
- spirit de initiativa

BENEFICII OFERITE

- conditii de munca intr-un mediu placut
- pachet salarial motivant ( salariu, bonuri de masa, bonusuri )
- telefon de firma
- masina de serviciu

HR DevICE, este un brand al IntermediArt care ofera servicii externalizate de resurse umane: evaluare psihologica, recrutare si selectie, team building si consiliere.
Acum, recruteaza pentru unul din importantii sai clienti, o persoana dinamica, ambitioasa pentru postul de ASISTENT MANAGER.
Deviza noastra - QUALITY IS NEVER AN ACCIDENT- a devenit in timp definitia activitatii noastre.