Asistent Manager

SC AUTODOC SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea apelurilor telefonice si gestionarea lor;
- Pregatirea agendei zilnice a directorului general ;
- Medierea contactelor cu clientii companiei;
- Evidenta zilnica a corespondentei;
- Redactarea documentelor curente;
- Activitati de protocol;
- Inregistrarea si evidenta documentelor specifice;

CERINTE

- Studii superioare preferabil proaspat absolvent;
- Cunoasterea limbii engleze, germana reprezinta un avantaj;
- Abilitati de comunicare, prezentare, organizare;
- Cunostinte operare PC( Word, Excel, Internet Explorer, Outlook );
- Persoana integra cu abilitati de mediere;
- Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Telefon, masina, salariu motivant.

DESCRIEREA FIRMEI

Activitatile principale ale societatii sunt:
- constructii de drumuri, autostrazi si cai ferate;
- constructii de poduri si amenajari, obiective de arta;
- constructii de hidroamelioratie;
- construirea de imobile supraterane cu destinatii diverse;
- productie de asfalt si beton cu utilizari diverse;
- proiectare edificii sub- si supraterane;
- elaborarea expertizelor si analizelor de laborator.