ASISTENT MANAGER

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- tehnoredactarea corespondentei Directorului General in romana / engleza
- traducerea documentelor din si in limba engleza
- tehnoredactarea documentatiei necesare inregistrarii diverselor modificari aparute la nivel de companie la Registrul Comertului
- gestionarea, centralizarea si arhivarea documentelor companiei
- preluarea si directionarea apelurilor telefonice adresate Directorului General
- organizarea agendei zilnice a Directorului General
- organizarea intalnirilor externe ale angajatilor companiei (cazare, bilete de avion, etc.)
- asistarea Directorului General in activitatea sa zilnica
- disponibilitate pentru program prelungit (ocazional)

CERINTE

- studii superioare (preferabil Comunicare si Relatii Publice / Sociologie / Jurnalism / Psihologie / Litere)
- cunostinte foarte bune de limba engleza (scris / vorbit)
- cunostinte bune operare PC
- atitudine pozitiva, optimista, vesela
- bune abilitati de comunicare
- capacitate de organizare si planificare
- capacitatea de a stabili prioritati
- experienta intr-o pozitie similara constituie avantaj

CV-urile VOR FI INSOTITE OBLIGATORIU DE FOTOGRAFIE

BENEFICII OFERITE

- salariu competitiv, mediu de lucru placut, posibilitati de promovare