ASISTENT MANAGER

FABERLIC S.R.L. BUCURESTI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Planificarea zilei de lucru a managerului;
Coordonarea relatiilor de afaceri ale managerului;
Organizarea de intalniri si discutii;
Tinerea evidentei actelor, arhivarea acestora;
Intocmirea rapoartelor in urma discutiilor de afaceri;
Organizarea delegatiilor: redactarea documentelor necesare, bilete de calatorie, rezervari la hotel, legaturi cu ambasadele;
Cunoasterea procedurilor de obtinere a vizelor;
Asigurarea bunei activitati a biroului, a incaperilor unde se desfasoara intalnirile si a cabinetului sefului etc.

CERINTE

Studii superioare (finalizate sau nefinalizate);
Posibila experienta intr-o functie asemanatoare;
Cunoasterea la perfectie a limbilor rusa si engleza (vorbit, traduceri, redactare scrisori de afaceri) - corecta si fluenta;
Practica traducerii simultane;
Diplomatie si cunoasterea bunelor maniere in afaceri;
Cunoasterea buna a calculatorului;
Experienta in lucrul cu programele de birou (Word, Excel, Power Point, Outlook);
Deprinderi si experienta in redactarea de documente;
Experienta in lucrul cu aparatele de birou (fax, copiator, scanner, proiector);
Calitati personale: responsabilitate, deschidere spre cunoastere, comunicabilitate, rezistenta la stres, toleranta, dinamism, gandire analitica, initiativa, capacitate de a lucra la mai multe probleme in acelasi timp.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, cu posibilitate de crestere;
Telefon mobil de serviciu.

Va rugam sa trimiteti CV si scrisoare de intentie in limba rusa la fax: 3157321 sau pe mail la adresa: l.manzatu@ro.faberlic.com.

Companie multinationala ce activeaza in domeniul vanzarilor directe de produse cosmetice si de parfumerie.