ASISTENT MANAGER

Gelu Trading Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura asistenta pentru conducere in toate activitatile in care aceasta este implicata:management,contabilitate primara,marketing,vanzari ,aprovizionare,comunicare cu partenerii,etc.

CERINTE

Persoana comunicativa ,cunoscatoare sau dornica sa raspunda la provocari si sa capete cunostinte variate.(marketing,vanzari,contabilitate ,etc)
Absolventa de studii superioare de preferinta economice sau tehnice.
Carnet conducere categoria B ,limba engleza nivel mediu,cunostinte operare PC nivel peste medie.
Avantaj persoane cu inclinatie catre frumos si detalii.

BENEFICII OFERITE

Salariu negociabil si crescator in concordanta cu abilitatile si performanta.

Sediul firmei noastre este acum in sectorul 5 strada Pecineaga nr 61.Suntem insa aproape de finalizarea in Bragadiru (zona Leroy M) a primelor doua cladiri civile din Romania care protejeaza electromagnetic organsimul uman si asigura indoor si pe cat posibil outdoor spatii lipsite de radiatie electromagnetica,spatii luminoase si sanatoase unde plante potrivite asigura atat energizarea organsimului cat si absorbtia de formaldehida si benzen.Locul de munca poate fi si outdoor(cand permite vremea) ,in zone dedicate sau in gradina-in iarba,la umbra copacilor ,unde se face si "impamantarea organsmului" si legatura cu natura.Spatiile sunt sigure din toate punctele de vedere ,amenajarile vor avea la baza un standard inalt de design si vor fi cele mai frumoase si pretentioase spatii din domeniu.

Va fi un loc ideal de lucru pentru persoanele electrosensibile dar si pentru cele pentru care stresul orasului,al aglomeratiei dar mai ales a incarcatirii date de smogul electromagnetic devine de nesuportat.

Am creat un loc special ,pentru oameni speciali .

Comerciant accesorii si feronerie mobila, suprafete decorative cu o vechime de peste 20 ani de activitate
Promoveaza un mix de produse de calitate ridicata si design european.
Distribuitor autorizat Blum,Hettich,Egger.