Asistent manager

A1 Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

- preluarea apelurilor telefonice
- interfata cu reprezentantii firmelor de curierat
- editarea, traducerea si redactarea documentelor
- procesare corespondenta
- protocol

CERINTE

Cerinte:

- abilitati de operare PC ( Word, Outlook, Power Point, Excel)
- limba engleza nivel avansat ( scris + vorbit )
- capacitate de auto-organizare, prioritizare
- abilitati de lucru in echipa
- adaptibilitate, flexibilitate

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Salariu :2200-2500 lei net
- tichete de masa in valoare de 15 lei
- decontarea transportului

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare si plasare de personal.

A1 Recruitment & Temporary Employment este operator de date cu caracter personal conform Legii nr. 677/ 2001. Transmiterea aplicatiei electronice la oricare dintre anunturile publicate de companie prin intermediul site-ului www.myjob.ro reprezinta acordul dumneavoastra pentru prelucrarea datelor personale incluse in CV, scrisoarea de intentie si mini-interviu.