Asistent Manager

Venga Design SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati

- Capacitatea de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;

- Capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp;

- Atentie lla detalii;

- Preia si directioneaza apelurile telefonice;

- Asista directorul general in probleme de comunicare, documentare si coordonare interna si externa;

- Primeste corespondenta (trimisa prin posta, electronic sau fax), o prezinta directorului general (sau economic), o inregistreaza si distribuie personalului caruia i-a fost repartizata;

- Expediaza corespondenta produsa de personalul societatii, prin posta, electronic sau fax, dupa caz;

- Primeste persoanele romane sau straine – reprezentanti ai unor institutii publice, colaboratori, firme care vin in contact cu directorul general sau alti salariati ai societatii, in interes de serviciu;

- Asigura activitatea de protocol in cadrul intalnirilor, in conformitate cu cerintele zilnice;

- Asigura circulatia informatiei in cadrul unui proiect pentru toate departamentele organizatiei;

- Face propuneri de imbunatatire a stilului de lucru pentru a maximiza eficienta atingerii obiectivelor propuse;

- Indeplineste si alte servicii dispuse de directorul general

CERINTE

Competentele postului:

-capacitate de concentrare, analiza si sinteza;
-capacitate de a stabili relatii, toleranta, calm, perseverenta;
-abilitati de comunicare interpersonala;
-capacitatea de a redacta rapoarte clare si corecte;
-adaptabilitate la sarcini de lucru schimbatoare, la situatii de criza;
-capacitate de decizie si asumarea responsabilitatii;
-competente de a lucra in echipa;
-spirit creativ si inovativ;

BENEFICII OFERITE

-bonuri de masa
-decontare transport

Venga Design este o firmă de consultanţă, expertă în accesarea fondurilor europene, în obţinerea finanţării prin programele naţionale şi în medierea relaţiei dintre potenţialii beneficiari şi instituţiile care coordonează implementarea şi gestionarea asistenţei financiare comunitare.